Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112
  • EN
  • DE

Witamy w hotelu Pietrak!

Obejrzyj nasze wnętrza podczas wirtualnego spaceru

Na Placu Katedralnym, w zabytkowych budynkach archidiecezji gnieźnieńskiej, mieści się hotel & DOM PIELGRZYMA „Adalbertus”, stanowiący kompleks obiektów prowadzonych przez rodzinę Pietrak. Z okien obiektu rozciąga się wspaniały widok na przepiękną Archikatedrę i gnieźnieńską Starówkę.

Gniezno - Archikatedra Gnieźnieńska - Katedra królów i św. Wojciecha

"Nie ma bodaj Polaka, który nie słyszał o Gnieźnie. Już na samo wspomnienie tego prastarego grodu serce polskie żywiej bić poczyna, bo według podań i tego co stare piszą kroniki, jest to jakoby kolebka narodu polskiego.- to cytat z wydanego w 1909 „Przewodnika po Poznaniu i Wielkim Księstwie Poznańskim”. Bazylika prymasowska w Gnieźnie pw. Wniebowzięcia NNP i św. Wojciecha - katedra koronacyjna królów Polski, najcenniejszy zabytek miasta i jeden z najcenniejszych zarówno w Wielkopolsce jak i w kraju, symbol Gniezna.

Czytaj więcej

Pokoje

Oferujemy komfortowe miejsca noclegowe w 35 pokojach 1-, 2 - osobowych, apartamentach oraz bazę noclegową dla grup turystycznych i pielgrzymów. Obiekt łączy niepowtarzalny klimat sakralnych zabytków z wielkopolską gościnnością.

Czytaj więcej

Konferencje

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie z możliwością organizacji atrakcji plenerowych. Konferencje i spotkania z komfortowym noclegiem. Kompleks "Adalbertus" posiada salę konferencyjną o różnych możliwościach organizacyjnych.

Czytaj więcej

Kulinaria

Dbamy o to, by nasi Goście mieli możliwość wyboru. Każdy może skorzystać z restauracji Tumskiej z domowymi daniami kuchni polskiej oraz restauracji włoskiej Ristorante Italiano.

Czytaj więcej

Organizacja imprez

Od lat służymy Państwu swym doświadczeniem w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Doskonała kuchnia, elegancki wystrój, pomocny i zaangażowany personel oraz ustronna atmosfera sprawiają że każda uroczystość zachwyci twoich Gości!
  • Przyjęcia weselne
  • Przyjęcia z okazji I Komuni Św.
  • Przyjęcia urodzinowe i imieninowe
  • Jubileusze
  • Wieczory tematyczne
  • Lunche biznesowe
  • Bankiety i kolacje firmowe
  • Imprezy promocyjne

Partnerzy

Zaufali nam

Adres hotelu

Hotel Pietrak Adalbertus
& Dom Pielgrzyma
ul. Tumska 7a, 62-200 Gniezno

Kontakt