Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112
  • EN
  • DE

Królewskie przestrzenie smaku

Restauracje Hotelu Pietrak pozwalają rozkoszować się szerokim wachlarzem smaków i aromatów pysznych, świeżych potraw. Oferujemy dania z różnych stron świata. Szef Kuchni dba o to, aby Goście byli w pełni zadowoleni i znajdowali w sezonowo zmienianym menu zawsze to, co preferują. Pomysłów na wykwintne i smakowite dania nigdy w naszej restauracji nie brakuje!

KULINARIA

Restauracja Włoska "Ristorante Italiano"

Ristorante Italiano to namiastka słonecznej Italii w samym centrum miasta, gdzie rozkoszować się można oryginalnymi włoskimi daniami. Idealne miejsce na romantyczną kolację przy świecach, ciepłe spotkania rodzinne, a także profesjonalne spotkania biznesowe. Oferujemy włoskie przysmaki rodem z Italii, w tym dania ze świeżych ryb i owoców morza, z najlepszych gatunków mięs, pysznych makaronów. Polecamy także prawdziwą włoską pizzę.

PN - ND    11:00 - 22:00

Restauracja Tumska

Serwująca dania kuchni polskiej. Szczególnie polecamy wielbicielom tradycyjnych smaków i ciepłych spotkań rodzinnych, smaczne i niedrogie dwudaniowe obiady rodzinne oraz tradycyjne dania kuchni polskiej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Gości istnieje możliwość zakupienia KARNETÓW OBIADOWYCH.

PN - ND    12:00 - 17:00

Catering

Zapewniamy obsługę cateringową imprez i spotkań rodzinnych. Możliwość skorzystania z przygotowanych zestawów lub stworzenia własnego menu z listy oferowanych dań. Bogata i różnorodna oferta na każdą okazję. 

Zamów my dowieziemy do domu lub firmy

Adres hotelu

Hotel Pietrak Adalbertus
& Dom Pielgrzyma
ul. Tumska 7a, 62-200 Gniezno

Kontakt