Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112
  • EN
  • DE

Królewskie przestrzenie smaku

Restauracje Hotelu Pietrak pozwalają rozkoszować się szerokim wachlarzem smaków i aromatów pysznych, świeżych potraw. Oferujemy dania z różnych stron świata. Szef Kuchni dba o to, aby Goście byli w pełni zadowoleni i znajdowali w sezonowo zmienianym menu zawsze to, co preferują. Pomysłów na wykwintne i smakowite dania nigdy w naszej restauracji nie brakuje!

KULINARIA

Restauracja Włoska "Ristorante Italiano"

Ristorante Italiano to namiastka słonecznej Italii w samym centrum miasta, gdzie rozkoszować się można oryginalnymi włoskimi daniami. Idealne miejsce na romantyczną kolację przy świecach, ciepłe spotkania rodzinne, a także profesjonalne spotkania biznesowe. Oferujemy włoskie przysmaki rodem z Italii, w tym dania ze świeżych ryb i owoców morza, z najlepszych gatunków mięs, pysznych makaronów Polecamy także prawdziwą włoską pizzę.

PN - ND    11:00 - 22:00

Family Food

Tu goście samodzielnie dokonują kompozycji i rozmiarów posiłku wedle własnych upodobań i apetytu. Pyszne, aromatyczne i przede wszystkim zróżnicowane dania, które można kupić na wagę płacąc dokładnie tyle, ile gramów nałoży się na talerz. Family Food – stylem i klimatem wpasowana w rodzinne spędzenie czasu podczas wspólnego posiłku.

PN - ND    12:00 - 17:00

Jedzenie na wagę

5,40 zł/100g

Wybierasz co chcesz, nakładasz ile chcesz, a płacisz za to co masz na talerzu.

  • Napoje

  • Desery

  • Kawa/herbata + ciasto

  • Koktajle

  • Ciasto

    z Cukierni Hotelu Pietrak
  • Happy hour -50% (16:00 – 17:00)

Danie Dnia

Od poniedziałku do niedzieli między 12:00 a 18:00 zachęcamy Państwa do składania zamówień na domowe dania obiadowe. Każdego dnia Szef kuchni wraz z załogą przygotowują inne danie dnia.

*Oferta obowiązuje tylko na dowóz.

PN - ND    12:00 - 18:00

Catering

Zapewniamy obsługę cateringową imprez do 1000 osób. Obsługiwaliśmy takie uroczystości jak m.in. Zjazd Prezydentów, Zjazd Premierów czy uroczyste posiedzenie Sejmu podczas Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Zapytaj o ofertę

Adres hotelu

Hotel Pietrak Adalbertus
& Dom Pielgrzyma
ul. Tumska 7a, 62-200 Gniezno

Kontakt